HAKKIMIZDA

SohbetZurna.Com - Hakkımızda


Geçmişten günümüze, köklü bir alt yapı ile hizmet veren sohbetzurna.com sitemiz, profosyonellik ve geniş bir vizyona sahip yelpazesi ile, siz değerli katılımcılara, her zaman olduğu gibi kaliteli eğlenceli bir sohbet imkanı sağlamaktadır. Zurna Sohbet sitesine bir çok kişi katılım sağlaması ile birlikte, Dünyanın her bir yerinden ve Türkiye Genelinden Binlerce kişi katılım göstermektedir. Arkadaş edinme, anlık sohbet etme, mobil sohbet etme gibi alanlarda bir çok fırsat sunan sitemiz, sizlerin daha iyi bir sohbet ortamında, kaliteli arkadaşlıklar kurması için 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde hizmet vermekte olduğunu hatırlatmak isteriz, Sitemiz içerisinde yaşadığınız her hangi bir olumsuz duruma, anında ekibimiz müdahale etmekte ve karşınızda ki kişiyi engelleme gibi bir çok eklentimizde mevcuttur, istemediğiniz kişi ile konuşmayabilirsiniz. Gizlilik olarak, tüm haklarınız gizli olup, tamamen gizlilik çerçevesinde chat yapmanın keyfini sitemiz de sürebilirsiniz.

Alışagelmiş sohbet sitelerinden farklı olarak, siz değerli kullanıcılarımızın düşüncelerine, fikirlerine önem veriyor, Sohbet ağı çerçevesinde görünen eksiklikleri, olmayanları, getirerek pazarda ki kitleye hitap edecek çeşitlilikler sunmaktayız.


Vizyonumuz

Türkiyenin sayılı sohbet siteleri arasında yerimizi almış olmamız ve daha ileriye sürerek, sohbet kullanıcılarına gerçek, kalıcı ve anlamlı bir arkadaşlık kurmaları yolunda, tüm gerekli teknolojik bilgi ve birikimi kullanarak, daha kaliteli, daha seviyeli ve eğlenceli sohbet imkanı sağlamak adına çalışmalar gerçekleştirmek, Geçmişten günümüze bilgi birikimimizi, sohbet kullanıcılarına aktararak, gerçekleştirdikleri sohbet ağında daha güvenli bir arkadaşlık hizmeti sunmak.


Misyonumuz

Hali hazırda sohbet sistemimizde, oyun, eğlence, müzik, etkinlikler, arkadaşlıklar, dostluklar, ve samimi sırdaş gerçek bir sohbet arkadaşlığı bulunmaktadır, kaliteli hızlı dinamik bir alt yapı ile hizmet vermeye her geçen gün olduğu gibi yine devam etmekteyiz. Sizler için, geliştirmiş olduğumuz web sohbet, mobil sohbet, mirc sohbet gibi etkinliklerin yanı sıra, ücretsiz radyo ve oyun gibi eklentilerimizde mevcuttur, bunun yanı sıra kullanıcılara daha deneyimli ve profosyonel hizmet vermek adına değer veriyor düşüncelerini değerlendiriyoruz.